Tot onze grote spijt kan de geplande livestream van dit concert omwille van Covid-gerelateerde overmacht niet doorgaan.
-----
Zet je schrap voor een een magische start van het nieuwe jaar!
Trek je mooiste outfit aan en laat je meevoeren op een wervelende reis vol dans en feestvreugde: van een gemaskerd bal naar de exotische drukte van de Grand Bazaar in Istanbul, van de bitterzoete tango van Piazzolla tot de heerlijkste Weense walsen van Johann Strauss jr.
Accordeonvirtuoze Ksenija Sidorova is master of ceremony, en zorgt voor een extra feestelijke avond.
Programma
Aram Khachaturian
Waltz uit 'Masquerade'
Fazil Say
Grand bazaar, op.65 (2016)
Vaclav Trojan
Fairy Tales - Concerto voor accordeon en orkest (selectie)
Astor Piazzolla
Libertango
Erich Wolfgang Korngold
Straussiana
Johann Strauss jr.
Trich-Tratsch Polka, op.214 / Perpetuum Mobile, op.257 / An der schönen, blauen Donau, op.314
ℹ️ CONCERT ZONDER PAUZE
ontdek meer
Ksenija in concert
Thuis in de concertzaal: geniet van dit online concert van Ksenija Sidorova solo (Bach, Piazzolla, Schnittke & meer).
bekijk het concertsay's grand bazaar
Geïnspireerd door de oudste markt ter wereld, verklankte Fazil Say de bruisende atmosfeer binnen de Grand Bazaar in Istanboel.
neem een kijkje binneninterview
"Het orkest is een voorbeeld van een perfecte democratie" - leer de jonge Italiaans-Turkse dirigente Nil Venditti kennen.
lees het interviewpraktisch
GEANNULEERD > tickethouders worden gecontacteerd door Concertgebouw Brugge
🎟️🎫 €49 > €78
Zaal: Concertgebouw Brugge
Na het concert nodigen Concertgebouw Brugge en Dirk De fauw, burgemeester van Brugge, je uit om te klinken op het nieuwe jaar.
Locatie: ’t Zand 34 | 8000 Brugge
Telefoon: +32 70 22 12 12
Online: www.concertgebouw.be